D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for suitable Switch Series

D-link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for suitable Switch Series
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for suitable Switch Series
Márka: D-link
Cikkszám: DEM-211
Kiszerelés: db


Letölthető fájlok, adatlapok

DEM 211_Datasheet_EN_UK.pdf

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.