Nagykereskedelem – csak viszonteladók / integrátorok részére
GB/EN HU

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xST-2xSC, 2m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xST-2xSC, 2m
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: KELine
Cikkszám: P05D-STSC-020
Kiszerelés: db

Termékismertető

OM2 LSOHDuplex ST-SC patch kábel, OM2 50/125 µm Duplex ST-SC patch kábel, OM2 50/125 µm P/N:P05D-STSC-000
  • LSOH halogénmentes köpeny

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek