Nagykereskedelem – csak viszonteladók / integrátorok részére
GB/EN HU

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM3), 2xLC-2xLC, 1m

KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM3), 2xLC-2xLC, 1m
A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: KELine
Cikkszám: POM3D-LCLC-010
Kiszerelés: db

Termékismertető

OM3 LSOHDuplex LC-LC patch kábel, OM3 50/125 µm
Duplex LC-LC patch kábel, OM3 50/125 µm P/N:POM3D-LCLC-000
  • LSOH halogénmentes köpeny

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek