Linkeasy Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 3 m

A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: Linkeasy
Cikkszám: LCU-LCU-OM4-3M-D
Kiszerelés: db

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek