Linkeasy Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 50/125 OM3 LSZH, 2 m

A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: Linkeasy
Cikkszám: PFC-LC/UPC-OM3-SX-0.9mm-2M
Kiszerelés: db

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek