Nagykereskedelem – csak viszonteladók / integrátorok részére
GB/EN HU

Linkeasy Duplex patch kábel 4 x ST/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 15 m

A vásárláshoz viszonteladói regisztráció
és bejelentkezés szükséges!



Márka: Linkeasy
Cikkszám: STU-STU-OM3-15M-D
Kiszerelés: db

Hozzászólások

Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

Hasonló termékek